Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Привітання
З професійним святом

Від невичерпної енергії та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Головна ж мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Отож, від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни.

Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку й нових професійних здобутків. Нехай ваша робота приносить лише користь нашій державі!

 

З повагою, голова районної ради            Андрій Бадзюнь

З професійним святом (01)
Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Шановні учасники бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти!

Щорічно ми віддаємо глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дійв Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

 Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну в Афганістані, яка тривала 10 років та торкнулась майже кожної української родини. Через горнило цієї війни пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок і серед них 2 жителі  нашого  району.

Ця дата набуває особливого змісту сьогодні, коли на сході України точиться неоголошена війна, нав’язана спадкоємцем цієї імперської, загарбницької політики – путінською Росією. Адже й тепер проливається кров наших синів, батьків та братів.  

Дякую всім Вам за ратний подвиг, за Вашу активну громадську позицію, за те, що своїм особистим прикладом Ви захищаєте честь і гідність нашої держави. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися на рідну землю. Вони назавжди залишаться у наших серцях! У цей пам’ятний день бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України.

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова районної ради                      Андрій Бадзюнь

 

Звернення голови районної радт Андрія Бадзюня з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану (01)
З Днем Соборності України!

Шановні жителі району! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!

Проголошений 22 січня 1919 року Акт злуки був знаковим кроком на шляху становлення України як незалежної і соборної держави. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність.

Порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення цього Дня, зумовлюють максимальне використання потужного консолідуючого потенціалу. Цей День за нинішніх умов – привід нагадати та наголосити, що Крим – Україна, і Донбас –це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто зичу усім жителям району безхмарного мирного неба над головою, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!

Слава Україні!

Голова районної ради                                        Андрій Бадзюнь

З Днем Соборності України! (01)
Вітання голови ради

Шановні жителі Іваничівщини!

Прийміть мої теплі слова вітання із Святом Водохреща,

Богоявленням Господнім,Святим Йорданом.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення

Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан,

Господь освятив усі водні простори Землі.

 Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо,

у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

У світле свято Водохреща прийдімо усі до життєдайного

 джерела Божої любові.

Нехай свята вода, благословенна самим Господом,

зцілить кожного із Вас, Ваші душі і тіла.

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця

 від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та

великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами.

 

З повагою, голова районної ради               Андрій Бадзюнь

Вітання голови ради (01)
Вітання голови районної ради

Вітання з професійним святом (01)

Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather