Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Профілактика «булінгу» та профілактика торгівлі людьми cеред учнів 9-11

11 жовтня директором КЗ Іваничівського Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді спільно з районним центром зайнятості та б’юром правової допомоги було здійснено виїзд у Литовезьку ОТГ з метою проведення профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми, серед учнів 9-11 класів у ЗОШ с. Мовників та с. Литовеж .

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (01)

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (02)

Також учням було проведено лекцію про торгівлю людьми,  як тяжкий злочин та проблему 21 століття. Із року в рік усе більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони з метою використання у важкій нелегальній праці, з метою всиновлення та випрошування милостині.

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (03)
З Днем захисника України!

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання зі святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу - Днем захисника України.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі, і сьогодні ми відзначаємо також

День Українського козацтва.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Сердечно вітаю Вас зі святами. Щиро бажаю усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

 

З повагою,

голова районної ради                                                  Андрій Бадзюнь

З Днем захисника України! (01)
Урочистості до Дня захисника України

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Урочистості до Дня захисника України (01)
Урочистості до Дня захисника України (03)

11 жовтня в районі відбулося святкування Дня захисника України, урочистою ходою від приміщення районної ради учасники заходу рушили до Пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні і Меморіалу Слави, де священнослужителі Свято-Покровського храму митрофорні протоієреї о. Андрій та о. Василь відслужили литію за загиблими Героями.

Урочистості до Дня захисника України (04)
Урочистості до Дня захисника України (05)

В районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений  справжнім козакам, що захищали цілісність неньки Україну з давніх-давен і  до сьогодення.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Урочистості до Дня захисника України (08)
Урочистості до Дня захисника України (07)

Голова районної ради Андрій Бадзюнь привітав всіх присутніх з прийдешнім святом, зазначивши, що День захисника України співпадає з великим православним святом Днем Покрови Пресвятої Богородиці. І не даремно, адже ще з часів козацтва Пресвята Богородиця була покровителькою та захисницею для наших козаків та всієї України. Він побажав всім здоров'я, миру, злагоди та подякував учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну - її незалежність та цілісність.

Урочистості до Дня захисника України (09)
Урочистості до Дня захисника України (10)

Також були оголошені подяки Іваничівської районної ради та грошові винагороди за мужність та відвагу, активну життєву позицію, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені при виконанні військового обов’язку, та з нагоди Дня захисника України учасникам АТО.

Урочистості до Дня захисника України (06)

По закінченню урочистої частини розпочався святковий концерт, під час якого аматори районного будинку культури своїми піснями та танцями вітали мужніх синів України.

Відбулася сесія

11 жовтня відбулося ІІ пленарне засідання 30ї сесії районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Відбулася сесія (05)

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 18 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, працівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Відбулася сесія (02)

На порядок денний були винесені такі питання:

-  Про надання дозволу на внесення  змін до схеми планування  Іваничівського району на території Грядівської сільської ради Іваничівського району  Волинської  області.

-   Про затвердження тарифів на теплову енергію ТОВ «Аванті-Девелопмент».

- Про Програму профілактики рецидивної злочинності серед осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та впровадження пробації в Іваничівському районі на 2018 – 2020 роки.

- Про програму зайнятості населення  Іваничівського району на період до 2020 року.

- Про Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно – діагностичних та лікувально – профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Іваничівському районі на 2018 – 2010 роки».

-Про Програму інформатизації Іваничівського району на 2018 – 2019 роки.

- Про внесення змін до цільової програми соціального захисту населення на 2015 – 2018 роки.

-Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року   № 22/5 «Про районний бюджет на 2018 рік».

- Про  скасування рішення Іваничівської районної ради від 21.09.2018 р. № 29/3 "Про затвердження тарифів на теплову енергію ТОВ «Аванті-Девелопмент»"

- Про припинення користування земельною ділянкою

- Про  скасування рішення Іваничівської районної ради від 04.10.2018 р. № 30/4 «Про реорганізацію комунального підприємства «Редакція Іваничівської районної газети «Колос»

Також депутатами було прийнято одне звернення.

Відбулася сесія (03)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Ігор Тимощук (фракція ВО «Свобода»), Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»), Сергій Недбайло (фракція ПП «УКРОП») Валерій Гурський (фракція ВО «Свобода»), Дмитро Кузвєсов (БПП «Солідарність») Володимир Томчук (фракція ВО «Свобода»).

Відбулася сесія (04)

 З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Засідання бюджетної комісії

У ході підготовки до ІІ пленарного засідання 30 сесії районної ради 10 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва.

Засідання бюджетної комісії (01)

Вів засідання голова постійної комісії Ігор Тимощук.  Присутніми були члени комісії: Оксана Рубан, Павло Семенюк, Дмитро Кузвєсов,

Засідання бюджетної комісії (02)

Також на засіданні були присутні голова районної ради Андрій Бадзюнь,  заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату ради Ніна Шумська, голова РДА Лілія Кревська, доповідачі порядку денного та інші.

Засідання бюджетної комісії (03)

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень були рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

Засідання бюджетної комісії (04)
З професійним святом!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Пошта – як інститут відкритого суспільства – забезпечує нині право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом.

Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Водночас гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників, реалізації їх високих професійних здібностей та навичок, працелюбність і відданість обраному фаху.

Бажаю усім Вам, шановні працівники поштового зв’язку, великого людського щастя, міцного здоров’я та успіху у вашій важливій для суспільства справі!

 

З повагою,

Голова районної ради                                Андрій Бадзюнь

З професійним святом! (01)
Привітали юристів

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.

Привітали юристів (01)

З цієї нагоди заступник голови районної ради Юрій Мазурок завітав в Іваничівське бюро правової допомоги щоб привітати юристів із професійним святом. Він висловив вдячність працівникам юридичної сфери за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян.

Привітали юристів (02)

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня юриста, вручив подяку Іваничівської районної ради головному спеціаліст відділу Іваничівське бюро правової допомоги Гілю Юрію Павловичу.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України.

8 жовтня біля приміщення районної ради відбулися урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (02)

Майбутніх військовослужбовців привітали заступник голови районної ради Юрій Мазурок, голова РДА Лілія Кревська, Пормівський сільський голова Євген Недищук.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (03)
Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (01)

Заступник районного військового комісара Володимир Лойко зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану та вручив призовникам військові квитки.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (05)

Майбутній військовослужбовець  Андрій Голодзьон разом із усіма призовниками урочисто склав Клятву Прибузького призовника.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (06)

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Покровського храму отець Андрій, який кожному подарував іконку Пресвятої Богородиці.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (04)

На завершення заходу учні школи-гімназії, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували майбутнім солдатам квіти та невеличкі символічні обереги, які будуть зігрівати душу і серце, дарувати силу і витримку.

Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (08)
Урочисті проводи юнаків Іваничівського краю до лав Збройних Сил України. (07)
З Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. 
Віддаючи шану служителям Феміди, бажаємо вам творчої наснаги, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.
Життєвої вам наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою
голова ради Андрій Бадзюнь

З Днем юриста (01)
Привітання!

   З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Робоча нарада

4 жовтня керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська взяла участь в робочій нараді з питань підготовки та відзначення в районі Дня захисника України, 76-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва.

Робоча нарада (01)

Присутні детально план заходів.

Відтак, 11 жовтня о 12 годині учасники заходу пройдуть громадською ходою до Меморіалу Слави, де відбудеться панахида та покладання квітів до стели пам’яті загиблим на Сході країни військовослужбовцям Іваничівського району та Герою Небесної Сотні Сергію Байдовському, до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та на Курган Слави.

Робоча нарада (02)

Опісля урочистості продовжаться у РД «Просвіта».

30 сесія районної ради

4 жовтня відбулося І пленарне засідання 30ї сесії районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

30 сесія районної ради (01)

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 20 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, працівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.

30 сесія районної ради (02)

На порядок денний були винесені такі питання:

- Про затвердження порядку денного засідання тридцятої сесії районної   ради  сьомого скликання. 

- Звіт про результати діяльності Володимир – Волинської місцевої прокуратури у І півріччі 2018 року на території Іваничівського району.

- Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

- Про реорганізацію комунального підприємства «Редакція Іваничівської районної газети «Колос».

-  Про хід виконання районної соціальної програми  протидії віл-інфекцій (СНІДу) на 2015 – 2018 роки.

- Про хід виконання районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

- Про хід виконання районної цільової соціальної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період 2016-2020 років.

- Про надання дозволу на внесення змін до схеми планування Іваничівського району на території Грядівської сільської ради Іваничівського району  Волинської  області, (перенесено на ІІ пленарне засідання, для детального вивчення)

- Про передачу обладнання на заклади охорони здоров’я Павлівської та Поромівської ОТГ.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 18.04.2013 р. № 17/15 «Про передачу з балансу Іваничівської районної ради на баланс Іваничівської ЦРЛ Блоку «А» Іваничівської ЦРЛ».

- Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання та плати за користування інструментами в комунальномузакладі «Іваничівська дитяча музична школа»

- Про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської ОДА.

-    Про звіт постійної комісії з питань охорони   здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення.

- Про звіт  постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ЗМІ 

- Про розпорядження голови ради видані у міжсесійний період

- Звернення депутатів

 - Різне.

30 сесія районної ради (03)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Ігор Тимощук (фракція ВО «Свобода»), Микола Мельник (фракція ВО «Батьківщина»), Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»), Ольга Недоріз (фракція ВО «Свобода»), Сергій Недбайло (фракція ПП «УКРОП») Руслан Недбайло (БПП «Солідарність»), Валерій Гурський (фракція ВО «Свобода»), Оксана Рубан (РПО Ляшка), Роман Мельничук(фракція ПП «УКРОП»)

30 сесія районної ради (04)

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Засідання президії

4 жовтня відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Юрій Мазурок,  керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська; голова районної державної адміністрації Лілія Кревська, голови постійних комісій районної ради: Микола Мельник; Ігор Тимощук; Володимир Томчук; Сергій Недбайло.

Засідання президії (01)

На розгляд президії було винесено питання порядку денного засідання 30ї сесії районної ради VII скликання. Члени президії обговорили та погодили всі питання порядку денного, які рекомендовані на розгляд сесії. Також президія районної ради вирішила розділити засідання сесії на два пленарних засідання у зв’язку з не перевиконаним бюджетом.

Потрібна допомога!

До виконачого апарату районної ради звернулась Катерина Шостак. Дівчина просить про допомогу для своєї подруги Ірини Герасимчук з с. Соснина Іваничівського району, яка нещодавно потрапила в ДТП і зараз перебуває у лікарні у вкрай важкому стані.  У Ірини немає батька, а на утриманні в мами ще четверо дітей, наймолодшій з яких лише 7 місяців. Допомогу на лікування можна перерахувати на картку Ощадбанку 5167490153230744 або Приватбанку 5168757319560936 (мама постраждалої Герасимчук Віта Олександрівна).

Потрібна допомога! (01)
Урочистості до Дня вчителя

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя – свято всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

3 жовтня 2018 року в залі засідань Іваничівської районної ради відбулися урочистості з нагоди цього свята, де зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти району.

Урочистості до Дня вчителя (02)

 З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернувся голова районної ради Андрій Бадзюнь. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать наших дітей пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Урочистості до Дня вчителя (01)

За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти нагороджено подяками Іваничівської районної ради працівників галузі освіти, а саме:

  • Генду Ларису Олександрівну, заступника  директора з навчально-виховної роботи, вчителя фізики ЗОШ І-ІІІ ст.с.Гряди.
Урочистості до Дня вчителя (07)
  • Торчило Валентину Іванівну, вчителя математики ЗОШ І-ІІ ст.с.Морозовичі
  • Попкову  Надію  Олексіївну, вчителя польської мови ЗОШ І-ІІ ст. сіл Грибовиця, Морозовичі
  • Дзяйло Тетяну Ігорівну, вчителя образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ст.с.Низкиничі
Урочистості до Дня вчителя (09)
  • Ушакова Юрія Дмитровича, вчителя фізичної культури та Захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ст.с.Стара Лішня
Урочистості до Дня вчителя (08)

До привітань також долучилися голова РДА Лілія Кревська, в.о. начальника відділу освіти РДА Жанна Кеба та голова профспілки працівників освіти Сергій Хованюк

Урочистості до Дня вчителя (04)

Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу подарували всім присутнім артисти, які підготували чудовий концерт.

Урочистості до Дня вчителя (06)
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather