Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Свято останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. В п’ятницю, 25 травня останній дзвоник пролунав для школярів Іваничівського району. Для більшості учнів він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Свято останнього дзвоника  (01)

Гостями на урочистих лінійках в багатьох школах району стали представники районної влади, депутати та уповноважені особи місцевого самоврядування.

Свято останнього дзвоника  (02)

Заступник голови районної ради Юрій Мазурок був присутній на святі останнього дзвоника в ЗОШ І – ІІІ ст. №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі. Виступаючи перед присутніми, він привітав учнів із завершенням навчального року й побажав випускникам сміливо йти у доросле життя. Юрій Олександрович висловив щиру подяку керівництву й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни. Окрім гарних слів та мудрих настанов заступник голови районної ради подарував від себе особисто м’ячі для учнів школи.

Свято останнього дзвоника  (03)

Традиційно, свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів. Щирі слова привітань на свою адресу приймали школярі від батьків та вчителів.

Свято останнього дзвоника  (04)

Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам, тому що саме вони залишають тихий та безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву Школа.

Вітання!

Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника,

 що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу

в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній.

Його малиновий  передзвін виряджає Вас у самостійну життєву дорогу.

Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники,

не забракне сміливості та наполегливості,

 Ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе

відповідальність за  власну долю та долю країни.

 Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна

покладають на вас великі сподівання.

Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та

рідним людям, які вкладали у Вас усю свою любов,

доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені депутатського корпусу районної ради та себе особисто

висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам.

 Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам, бажаю продуктивно відпочити, 

набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил

перед початком нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину,

 а  головне – стати гідними громадянами нашої держави.

Адже саме від Ваших ідей,  творчості думки, працьовитості

залежить майбутнє України, рідного краю. 

Щасливої життєвої долі Вам та вагомих успіхів!

 

З повагою, голова районної ради                                  Андрій Бадзюнь

Вітання! (01)
Робоча нарада

24 травня голова постійної комісії  з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ЗМІ Сергій Недбайло у зв’язку з відсутністю кворуму провів робочу нараду, де розглядались питання, які будуть внесені на розгляд 26 сесії районної ради.

Робоча нарада (02)

Участь у нараді взяли члени постійної комісії Юрій Ушаков та Віктор Мигас, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, заступник голови РДА Людмила Войтович,начальник Іваничівського відділення Горохівського відділу  поліції  ГУНП України у Волинській  області Ігор Дорохольський, завідувач сектору з організаційних та майнових питань виконавчого апарату районної ради Олена Носенко.

Робоча нарада (01)

Присутні заслухали та обговорили порядок денний засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання,  стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території  Іваничівського району за результатами діяльності Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції ГУНП України у Волинській  області за  2017 рік, порядок відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджетного розвитку районного бюджету та розпорядження, які були видані головою районної ради у міжсесійний період.

 

 

Відбулось засідання комісії

24 травня під головуванням голови постійної комісії Миколи Мельника в малому залі районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології раціонального природокористування та надзвичайних ситуацій, де розглядались питання, які будуть внесені на розгляд 26 сесії районної ради.

Відбулось засідання комісії (02)

   В роботі комісії взяли участь член постійної комісії Ярослав Воробій, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олена Кислюк, державний кадастровий реєстратор відділу в Іваничівському районі Олег Волянський та керівник апарату РДА Євгенія Єдинак.

Відбулось засідання комісії (03)

 У зв’язку з відсутність кворуму, присутні заслухали та обговорили питання, які будуть виноситись на порядок денний 26ї сесії районної ради, ознайомились із внесенням змін до Комплексної програми розвитку АПК Іваничівского району на 2015-2018 роки та переліком технічних документацій по нормативно грошовій оцінці земельних ділянок, а також з розпорядженнями, які були видані головою районної ради у міжсесійний період.

Відбулось засідання комісії (04)
Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, соціального захисту населення

23 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення під головуванням Андрія Савицького.                                          

Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  (01)

У засіданні взяли участь депутати районної ради: Петро Мазурок, Ганна Чипинюк, Сергій Худинець та Ігор Смірнов, голова районної ради Андрій Бадзюнь; заступник заступник голови районної ради Юрій Мазурок; керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська; завідувач сектору організаційних та майнових питань районної ради Олена Носенко; заступник голови РДА Людмила Войтович, головний лікар Іваничівського ЦПМСД Роман Киця; в.о. головного лікаря Іваничівського ЦРЛ Алла Баранчук.

Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  (02)

 У ході засідання обговорили  питаня, які плануються винести на розгляд чергової сесії, серед яких:.

Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, соціального захисту населення  (03)

1. Про затвердження порядку денного засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.

Доповідав: Юрій  Мазурок заступник голови районної ради.

2. Про звіт головного лікаря Іваничівського центру первинно-медико санітарної допомоги, про його роботу за звітний період.

Доповідав: Роман Киця головний лікар Іваничівського ЦПМСД

3.   Про реорганізацію Іваничівського центру первинно-медико санітарної допомоги

Доповідав: Роман Киця – головний лікар Іваничівського ЦПМСД

4.   Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

Доповідала: Ніна Шумська – керуюча справами виконавчого апарату районної ради.

Всі питання порядку денного були детально обговорені та рекомендовані до розгляду сесією районної ради.

Українське товариство сліпих відзначило своє 85-річчя.

З нагоди визначної дати 85ти річчя утворення Українського товариства сліпих   у приміщенні світлиці міжрайонної первинної організації  УТОС   відбулися урочистості збори, у яких взяв участь заступник голови районної ради Юрій Мазурок.

Українське товариство сліпих відзначило своє 85-річчя. (03)

Юрій Олександрович сказав  щирі  слова мужнім людям, наголосивши, що їхня  активна життєва позиція,  вміння проявити себе  викликає повагу. 

Українське товариство сліпих відзначило своє 85-річчя. (02)

Окрім того, виконав приємну місію – вручив подяки Іваничівської районної ради та грошові премії, за багаторічну та активну участь у громадському житті товариства сліпих трьом її членам, а саме:

Українське товариство сліпих відзначило своє 85-річчя. (04)

Заграничному Олегу Петровичу інваліду І – групи, жителю с. Низкинечі;

Музиці Андрію Леонідовичу інваліду ІІ – групи, жителю с. Литовеж;

Вавринюк Сергію Миколайовичу інваліду ІІ – групи, жителю смт. Іваничі.

Українське товариство сліпих відзначило своє 85-річчя. (05)
Година пам'яті

22 травня в Милятинській ЗОШ І-ІІ ступеня яка носить ім’я загиблого під Волновахою на Донеччині Героя московсько-української війни Михайла Грицюка, відбулася пам’ятна година «Героїв Україна пам’ятає». На якій були присутні дружина та діти загиблого Героя, керівництво районної і обласної влади, учні, та педагоги.

Година пам'яті (01)

Голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь пригадуючи ту страшну звістку висловив слова співчуття дружині та рідним, попросив вибачення у дітей за те, що дорослі не вберегли мир в країні.

Година пам'яті (02)

Заступник голови обласної ради Олександр Пирожик заначив, що пам'ять про загиблого воїна та усіх патріотів, які віддали своє життя за цілісність України, буде вічно жити в серці кожного.

Година пам'яті (03)

Памятна година завершилась покладанням квітів до пам’ятної дошки Герою.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця

На весняного теплого Миколи всі дороги істинних патріотів України із Волинського краю ведуть в село Милятин, в урочище «Прощаниця», що у Завидівському лісі Іваничівського району.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (04)

Люди йдуть сюди, щоб пом’янути і віддати шану тим, хто виборював волю і незалежність нашої держави. Цьогоріч виповнилася 22-а річниця, коли люди вільно збираються на цьому місці, яке освячене і рясно полите кров’ю наших прадідів та четверта річниця подій під Волновахою Донецької області

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (02)

Поминальну панахиду за загиблими козаками, вояками УПА, тими, хто загинув на Майдані і досі гине за волю і незалежність України відслужили священнослужителі місцевої округи.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (01)

Перед присутніми виступили голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник та інші, які закликали берегти пам'ять про героїв, бути гідними їх подвигу та рівнятися на героїв сьогодення, які відстоюють незалежність України у боротьбі з ворогом.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (05)

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх убієнних за волю і незалежність нашої держави та поклали до підніжжя хреста живі квіти.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (03)
Вшанували память Героя

22 травня 2014 року в результаті нападу проросійських сепаратистів на сили антитерористичної операції на Донеччині поблизу міста Волноваха загинуло 18 бійців Волинської 51 окремої механізованої бригади, серед яких і наш земляк - Михайло Грицюк з с. Милятин.

Вшанували память Героя (02)

В 4-ту річниці трагедії під Волновахою голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська вшанували пам'ять загиблих та поклали живі квіти до фото стели земляків, які загинули в зоні АТО.

Вшанували память Героя (01)

В цей день вони також відвідали місцеве кладовище, де з миром спочиває наш земляк Михайло Грицюк та спільно з родиною загиблого помолилися за упокій його душі.

Вшанували память Героя (03)
Покладання квітів Кобзарю

Сьогодні 22 травня 2018 року відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди чергової річниці перепоховання праху поета.

Покладання квітів Кобзарю (01)

В заході взяли участь керівництво району, працівники установ та організацій, засоби масової інформації.

Покладання квітів Кобзарю (02)

На центральній площі селища, біля пам’ятника Великому Пророку відбувся мітинг-реквієм, після чого керівництво району та учасники заходу поклали квіти до могили Тараса Шевченка.

Покладання квітів Кобзарю (03)
Гордість Іваничівщини

Сьогодні 18 травня у приміщенні навчально виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів  селища Іваничі” відбулось свято відзначення обдарованих дітей та їх наставників «Гордість Іваничівщини».

Гордість Іваничівщини (04)

На свято до дітей і вчителів завітали: заступник голови Іваничівської районної ради Юрій Мазурок, заступник селищного голови Віктор Березюк, голова Іваничівської районної державної адміністрації Лілія Кревська, заступник голови Іваничівської районної державної адміністрації Людмила Войтович, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти та молоді Іваничівської районної державної адміністрації Світлана Король, педагоги, батьки.

Гордість Іваничівщини (01)

Вітаючи талановитих школярів та їхніх учителів, Юрій Олександрович підкреслив, що усі вони є гордістю Іваничівщини, бо прославляють свої школи і рідний край.

Гордість Іваничівщини (02)
Гордість Іваничівщини (03)

Також переможцям обласних олімпіад були вручені іменні стипендії голови районної ради, а кращі вчителі були відзначені листами вдячності.

Музичні вітання винуватцям свята дарували учні шкіл. Тепла атмосфера, щирі слова працьовитим дітям і їх наставникам свідчили, що нам є ким пишатися.

Вітання!

Шановні працівники музеїв!

Вітаю  всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва. І саме працівники музеїв нашого району щоденно відкривають це багатсво людям.

Зичу всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення  наукових та професійних доробок, здоров’я та щастя!

З повагою,

Голова районної ради                                       Андрій Бадзюнь

Вітання! (01)
Привітали працівників музею

Напередодні Міжнародного дня музеїв в КЗ «Іваничівський історичний музей» завітали голова ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату Ніна Шумська та завідувач сектору з організаційних та майнових питань виконавчого апарату районної ради Олена Носенко.

Привітали працівників музею (01)

Голова  районної ради від імені депутатського корпусу, себе особисто урочисто привітав з професійним святом усіх хранителів культурної та історичної спадщини, вручив Подяку Іваничівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,творчий пошук та з нагоди Міжнародного дня музеїв Колективу районного історичного музею.

Привітали працівників музею (03)

Гості оглянули заклад, а працівники музею провели коротку екскурсію по експозиціях.

Привітали працівників музею (04)
Оголошення!!!

ОГОЛОШЕННЯ

22 травня 2018 року у мальовничому лісовому урочищі «Прощаниця» 

  відбудеться вшанування українських Героїв.

В рамках заходу: поминальна панахида та мітинг – реквієм.

Початок о 13.00 год.

Запрошуємо усіх охочих і небайдужих жителів та гостей району

взяти участь у заходах, віддати шану звитязі багатьох поколінь

українських Героїв, учасників національно-визвольних змагань.

Оргкомітет

Оголошення!!! (01)
День вишиванки

Сьогодні працівники виконавчого апарату Іваничівської районної ради та працівники КЗ "Іваничівський ЦСССДМ" на чолі з головою ради Андрієм Бадзюнем, як і всі свідомі громадяни країни, зробили простий вчинок: одягли вишиванку і прийшли на роботу, виразивши свою національну і громадську позицію та духовну свідомість.

Сьогоднішнє свято ще раз стверджує, що ми нація, яка шанує свої звичаї, культуру та пишається своєю історією.

Ден вишиванки в районній раді (01)
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather