Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»

Сьогодні, 22 серпня в Іваничівькому історичному музеї відбулось відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». 

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (01)

На відкриття виставки завітала керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, працівники установ та організацій, громадськість.

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (06)

Виставку розроблено фахівцями Українського інституту національної пам'яті. 
У рамках виставки, на банерах представлені матеріали про життя тридцяти колишніх українських в’язнів, які у період Другої світової перебували у концтаборах Третього Рейху. Експозиція розповідає про силу людського духу, яку нездатна знищити жодна система, силу волі та віри, гуманізм та людське життя, як найбільшу цінність у цьому світі.
Ця виставка включає у себе декілька тематичних блоків, зокрема «Що таке концентраційний табір?», «Остарбайтери», «Військовополонені», «Жінки», «Діти», «Священики», «Євреї», «Українські націоналісти», «Визволення концтаборів» та «Перетворення на радянські».

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (05)

Директор музею, Лариса Куль зазначила, що вихідці з України були і в Аушвіці, і в Бухенвальді, і в Дахау, і в Равенсбрюці і в інших концтаборах нацистської Німеччини, вони розчинились в морі інших національних груп: росіян (громадян СРСР), поляків, угорців, румунів. Серед в’язнів були червоноармійці, примусові робітники, учасники визвольного руху, духовенство, не тільки чоловіки, а й жінки і, навіть, діти. За колючим дротом опинилися євреї, кримські татари, роми. Кожній із цих спільнот нацизм підготував свою долю. Також, Лариса Куль розповіла присутнім про жителів Іваничівського району – в’язнів нацистських концтаборів.

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (04)

Галина Василівна Ващук поділилася з присутніми своїми спогалами про маму Євдокію Гаврилівну Костюк, яка свого часу пережила три концтабори «Освенцім», «Майданек», «Равенсбрюк»
«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (02)

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська зазначила, що ця виставка зараз дуже актуальна, особливо для школярів, адже у системі патріотичного виховання обов’язково треба подавати об’єктивну інформацію стосовно того, що пережила Україна в роки Другої світової війни для переосмислення цінностей сучасному поколінню

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» (03)
Анонс заходів

Анонс заходів (01)
Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів»

18 серпня 2019 року відбувся ХІ-ий фестиваль Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» на українсько-польському кордоні у прикордонній смузі біля річки Західний Буг.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (01)
Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (02)

Перед присутніми із словами привітань виступив голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Войтович, Литовезький сільський голова Іван Іванчук.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (03)

Згодом, зустріч делегацій пройшла на понтонному мості, де представники влади обмінялися короваями.  На знак дружби у небо були запущені різнокольорові кульки.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (06)
Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (07)

Після чого делегація з України вирушила до польської сторони, де представники різних релігійних конфесій відслужили екуменічну молитву.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (08)

Як на українській так і на польській стороні була організована культурно – мистецька програма.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (11)

Високий талант та магію рук не можливо було не помітити у роботах народних майстрів, чиєю виставкою могли милуватися гості заходу.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (10)

Також всі присутні мали змогу частувати страви Прибужанської кухні .

Чудовою прикрасою фестивалю була фотозона, де кожен міг сфотографуватись.

Відбулися Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів – Крилів» (09)
Європейські дні Добросусідства "Кордон 835 Кречів - Крилів"

18 серпня 2019 року на кордоні «Кречів-Крилів» відбудуться Європейські дні Добросусідства. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати урочистий захід!

Європейські дні Добросусідства
Робоча зустріч

Працівниками Іваничівського РВ ДРАЦС спільно з начальником Іваничівського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч з працівниками КЗ «Іваничівського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді».
З присутніми обговорено алгоритм дій, який допоможе захистити права споживачів житлово-комунальних послуг та проінформовано про калькулятор розрахунку чесної платіжки, який розміщений на сайті Урядового порталу та Мін'юсту та за допомогою якого громадяни можуть самостійно вирахувати, скільки мають сплачувати за тепло та гарячу воду.
Також ознайомлено з правопросвітницькою кампанією Міністерства юстиції України «Відповідальне Батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон –легко!»

Робоча зустріч (01)
Позачергова сесія

15 серпня 2019 року відбулося засідання 37-ї позачергової сесії районної ради 7-го скликання.

Позачергова сесія (03)

Передувало сесії засідання постійної комісій з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва, на якій детально були опрацьовані питання порядку денного сесії.

Позачергова сесія (01)

 

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів із загальної кількості 33, заступник голови райдержадміністрації, працівники районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

Позачергова сесія (04)
Позачергова сесія (06)

. На порядок денний були винесені такі питання:

  • Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 33/23 „Про районний бюджет на 2019 рік”.
Позачергова сесія (07)
 
  • Про звернення до Волинської обласної ради щодо зміни категорії (статусу) населеного пункту.
Позачергова сесія (08)

 

  • Про надання відпустки голові ради

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

Засідання оргомітету до дня Незалежності України

Про відзначення важливих державних свят в районі йшлося сьогодні 14 серпня на засіданні оргкомітету, за участю керуючої справами виконавчого апарату районної ради Ніни Шумської, заступника голови РДА Людмили Войтович та членів оргкомітету. 

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (01)

Присутні узгодили план заходів, відповідно до якого 23 серпня об 11.00 год. відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапора України; молитва за Україну та український народ; патріотичний флешмоб «Молодь України за МИР!», який підготують танцювальні колективи КЗ РД «Просвіта» та покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за волю та незалежність України. О 12.30 год. розпочнеться урочиста академія «Україна назавжди, Воля – навік».

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (02)

24 серпня святкові заходи розпочнуться зі спортивних ігор; на стадіоні «Колос» відбудеться турнір з міні-футболу за Кубок Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського; змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»; о 17.00 в парку селища для дітей буде проведено квест, а о 19.00 годині - мультики під відкритим небом. Завершить святкування виступ молодіжного гурту «Добре є».

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (03)

У ході засідання відповідальним за підготовку до свята були дані конкретні доручення.

 

Нагороджено почесною грамотою

Сьогодні, 14 серпня 2019 року голова районної ради Андрій Бадзюнь виконав приємну місію, вручивши Почесну грамоту Волинської обласної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, плідну працю, активну громадську позицію і високий професіоналізм депутату районної ради сьомого скликання, заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Іваничівський РЦПМСД» Савицькому Андрію Степановичу.

Нагороджено почесною грамотою (01)
Вулично – інформаційний  захід «Дізнайся, що таке торгівля людьми»

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ.

Вулично – інформаційний  захід «Дізнайся, що таке торгівля людьми» (02)

В цей день працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з спеціалістами управління соціального захисту населення провели спільний вулично – інформаційний  захід «Дізнайся, що таке торгівля людьми». Метою якого було ознайомлення людей з одною із проблем 21 ст. 

Вулично – інформаційний  захід «Дізнайся, що таке торгівля людьми» (01)
Робоча нарада з питань підготовки і відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Сьогодні, 31 липня 2019 року керуюча справа виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська взяла участь в робочій нараді з питань підготовки і відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Робоча нарада з питань підготовки і відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України. (01)

В ході наради вирішувалися організаційні питання щодо плану проведення урочистих заходів: сценарій заходів; церемонія урочистого підняття Державного Прапора України; церемонія нагородження жителів району, покладання квітів до пам’ятників; концертна програма; конкурси; наведення благоустрою селища й району.

Робоча нарада з питань підготовки і відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України. (02)

Всі пропозиції присутніх були взяті до уваги та в подальшому будуть обговорюватись на засіданнях оргкомітету.

75 річниця визволення Іваничівського району від нацистських загарбників.

19 липня 2019 року, напередодні 75ї річниці визволення Іваничівського району від нацистських загарбників, відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави.

75 річниця визволення Іваничівського району від нацистських загарбників. (01)
75 річниця визволення Іваничівського району від нацистських загарбників. (02)
75 річниця визволення Іваничівського району від нацистських загарбників. (03)
День Поромівської громади

12 липня в Поромові відзначали День громади, на святкування завітав голова районної ради Андрій Бадзюнь. Очільник району побажав подальшого розквіту громаді, міцного здоров’я та добробуту кожному її жителю і вручив грамоти Іваничівської районної ради за плідну працю на користь територіальної громади, активну життєву позицію і громадську діяльність, та з нагоди Дня Поромівської громади Богдану Олександру Миколайовичу – жителю села Будятичі, приватному підприємецю, волонтеру і Чугаю Василю Степановичу, жителю села Поромів, громадському активісту, фермеру.

День Поромівської громади (02)

Продовжилось свято насиченою концертною програмою, де самодіяльні музичні колективи та аматори подарували глядачам найкращі музичні номери. Окрім концерту гості та жителі громади могли пригоститися смачними українськими стравами.

День Поромівської громади (03)

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День громади – це свято єднання.

День Поромівської громади (01)
"Ракова криниця". Освячення води

Щороку у десяту п’ятницю від Воскресіння Господнього у селі Старосілля Іваничівського району біля Ракової кринички збирається духовенство, селяни, гості та паломники щоб помолись та набрати цілющої Святої води.

Сьогодні, 5 липня за участі духовенства Іваничівського благочиння біля цілющого джерела відбувся молебень та освячення води

В урочистостях взяв участь голова районної ради Андрій Бадзюнь. Голова ради  у своєму виступі привітав присутніх зі святом, наголосив про єдність України та єдину Українську Помісну Церкву.

 По завершенні дійства місцевий настоятель храму Іоана Богослова отець Михайло Мороз подякував духовенству за спільну молитву.

Легенда про криничку оповідає таке. В далеку давнину з царської тюрми втік неправдиво засуджений в’язень. Він ішов тими місцями, і коли сили його залишили від спраги, упав. І раптом сталося чудо: із землі почало розливатися джерело, із води виліз рак, який клішнями перекусив кайдани, тож утікач залишився жити. Через деякий час там облаштували криницю, що стала називатися Раковою. Вода з неї помічна, багато людей зцілилося нею.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (07)

Вже четвертий рік підряд 4 липня ми відзначаємо День Національної поліції України. Сьогодні у РД «Просвіта» відбувся урочистий захід  з нагоди відзначення четвертої річниці створення Національної поліції України. На заході були присутні голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, митрофорний протоієрей настоятель Свято-Казанського храму отець Андрій Мельничук, голова Іваничівської РДА Лілія Кревська, голови та представники об’єднаних територіальних громад району, працівники поліції та їх сім’ї .

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (01)

Вітаючи поліцейських нашого району Андрій Бадзюнь наголосив  на  тому, що служба  працівників поліції ніколи не буде легкою,  адже вона  вимагає від  кожного  зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловив працівникам Іваничівського відділення вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Іваничівщини.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (02)

Кращим представникам Іваничівського відділення Горохівського відділу ГУНП у Волинській області  за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність та з нагоди Четвертої річниці створення Національної поліції  було вручено Грамоти районної ради.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (03)

Від учасників зібрання було покладено до Меморіалу Слави

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (04)

 

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (05)

Під час  урочистого дійства співочі таланти району  подарували усім присутнім в залі запальні пісні та чудовий настрій.

З Днем Національної поліції України

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!!!

Від себе особисто, від виконавчого апарату та всього депутатського корпусу вітаю вас із професійним святом!!!!

Ви - основна ланка безпеки і порядку в Україні і найвищою оцінкою вашої діяльності повинна стати довіра громадян. Впевнений, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.

Сьогодні, у день 4ї річниці Національної поліції України, висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!

З повагою, голова районної ради                                              Андрій Бадзюнь

З Днем Національної поліції України (01)
 
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather