Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (01)


З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого 2019 року в районі пройшли заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (02)


На центральній площі селища зібрались родичі загиблого на Майдані Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського, представники районної влади, предстаники установ, підприємств, організацій та громадськість району щоб вшанувати подвиг невинно вбитих Героїв України. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (04)


Митрофорні протоієреї Свято-Покровського храму отці Андрій та Василь відправили поминальну панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність своєї держави. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (03)


До Стелли Небесної Сотні учасники зібрання поклали квіти та запалені лампадки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв України.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (05)


Районні заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжились в КЗ РД «Просвіта».

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (06)


Під час заходу учасники зібрання мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давності. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Послухали роздуми юних школярів про Революцію Гідності, яка сколихнула весь світ.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (07)


Пам'ятні, героїчні сторінки історії лютневих подій 2014 року «перегорнув» у своєму виступі учасник Революції Гідності, голова районної ради Андрій Бадзюнь. Він закликав у виступі пам’ятати тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє та бути гідними їх подвигу і не зраджувати ідеалам Майдану.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (08)


Патріотичний настрій заходу був підтриманий виступами аматорів РД «Просвіта».

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (09)
Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня

Шановні жителі нашого району!

         Цими днями нас усіх єднає пам'ять про свідомих громадян, котрі у вирішальний для держави час порятунку були з Україною. Вони віддали здоров’я і земне життя для оновлення держави та кожного з нас. ВОНИ – УЧАСНИКИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
           Це так мало згадувати їх у цей день. Їх необхідно пам’ятати і вшановувати завжди. Нескорених і безстрашних, відданих своєму громадянському обов’язку та рідній Батьківщині до останнього подиху.                              

        За їхню непримиренність і супротив насильству нас поважає увесь світ, ми поважаємо один одного. Ми ж – українці, борці за честь і волю, гідність та добро. Ми знаємо: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!». Їхні мужні серця продовжують сьогодні битися у грудях тих, хто боронить східні кордони держави.
Нехай подвиг невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної європейської держави на СВОїй БОгом ДАній землі. Цього прагнула Небесна Сотня, за це віддав своє життя наш земляк  СЕРГІЙ БАЙДОВСЬКИЙ.

            Дорогі земляки! В пам'ять про Небесну Сотню, розстріляну під час Революції Гідності, я закликаю Вас плекати в своїх душах добро та берегти мир на Землі. Чиніть чесно та живіть у правді. Плекайте мужність, що так необхідна нам, особливо зараз - під час війни з російським окупантом на Сході України. Будьте вірні своїй країні і в горі, і в радості. Любіть її так, як любили сто янголів, котрі зараз спостерігають за нами з небес.


 
СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ГЕРОЯМ, ДЛЯ ЯКИХ УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

 

З повагою

голова Іваничівської районної ради                                              Андрій Бадзюнь

Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня (01)
Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО.

19 лютого 2019 року у Соснинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Сергія Байдовського відбулося відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні, Героя України СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО.

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (08)


На відкриття музею прийшли рідні та близькі Сергія, представники місцевої влади, депутати, помічники Народного депутата України, учні та вчителі школи. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки світлої пам'яті Сергія.

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (01)
Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (02)


У виконанні учнів школи прозвучали пісні та вірші патріотичного змісту.

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (03)

Голова районної ради Андрій Бадзюнь поділився з присутніми своїми спогадами про ті трагічні криваві лютневі дні та закликав всіх пам'ятати тих, хто пожертвув своїм життям заради цілісності Української держави. 

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (07)


Згодом відбулось освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні, Героя України Сергія Байдовського. Тут експонуються документи, особисті речі, елементи захисту учасника Майдану, Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського, а також світлини, які відтворюють хронологію його життя.

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (04)
Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (06)


Існування таких музеїв – це знак пошани до людей, яким ми завдячуємо тим, що можемо спокійно ходити по вулицях рідного села і не чути пострілів.

Відкриття і освячення кімнати-музею імені Героя Небесної Сотні СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО. (05)
Вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні

Сьогодні 19 лютого 2019 року напередодні Дня Героїв Небесної Сотні біля могили Героя Небесної сотні, Героя України СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО зібралась  родина, керівництво районної влади, учні та вчителі Соснинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Сергія Байдовського.

Вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні (01)
Вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні (02)

Присутні  помолилися, поклали квіти і лампадки до могили Сергія та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Вшанування пам'яті Героя Небесної Сотні (03)
В Поромівській об'єднаній територіальній громаді працював мобільний консультаційний пункт

13 лютого 2019 року в Поромівській об’єднаній територіальній громаді працював мобільний консультаційний пункт у складі фахівців Іваничівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області, Іваничівського бюро правової допомоги, Іваничівської філії ВОЦЗ та комунального закладу Іваничівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В Поромівській об'єднаній територіальній громаді працював мобільний консультаційний пункт (01)

З посадовими особами органів місцевого самоврядування було обговорено ряд актуальних питань щодо запобігання насильства в сім’ї та булінгу в навчальних закладах, виборчого законодавства, новітніх послуг у сфері зайнятості та новацій Міністерства юстиції України.
Усі бажаючі отримали правову допомогу та консультації з індивідуальних питань. В рамках роботи МКП фахівці відвідали сім’ї які перебувають у складних життєвих обставинах та провели роз’яснювальну акцію в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

   

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

13 лютого 2019 року, напередодні цієї пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тій війні, у Іваничівському районному домі «Просвіта» відбулась літературно-мистецька година «Ціна чужої війни», присвячена 30-ій річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На урочистості зібралися воїни-афганці на чолі з головою районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Петром Мазурком, учасники АТО та запрошенні, серед яких депутат районної ради, радник голови районної ради, керівник Іваничівської філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Сергій Недбайло та керуюча справам виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (01)

Ведуча заходу наголосила, що українці брали участь у різних війнах і військових конфліктах, де завжди з честю виконували свою місію, проявляли мужність, відвагу, героїзм і ніколи не зраджували військовій присязі. Через пекло Афганської війни, яка тривала майже 10 років, пройшло більше 160 тисяч українських солдат та офіцерів, більше 3 тисяч загинули, 8 тисяч зазнали поранення. З Іваничівського району загинуло двоє осіб.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (02)

До присутніх в залі звернувся радник голови районної ради, керівник Іваничівської філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Сергій Недбайло, він подякував присутнім воїнам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту, за піклування про родини загиблих і патріотичне виховання молодого покоління. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і нових досягнень на благо України та вручив Грамоти та Подяки воїнам – інтернаціоналістам. Завдяки внесених змін депутатами районної ради до районної програми підтримки  демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та соціального захисту населення на 2019 рік, воїнам-інтернаціоналістам була виплачена грошова допомога в загальній сумі 5900 грн.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (04)

Юні артисти подарували присутнім свої творчі номери.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (06)

КЗ «Іваничівський історичний музей» організовано тематичну фотодокументальну виставку «Пам’ять без кордонів», присвячена 30-ій річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (05)
Робоча зустріч

12 лютого, в голови районної ради Андрія Бадзюня відбулася зустріч з начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Юрієм Периком та заступником начальника Іваничівського МРВ з питань пробації Миколою Кондратюком, на зустрічі також був присутній голова Литовезької сільської ради Іван Іванчук.

Робоча зустріч (01)

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання, які виникають після звільнення з місць позбавлення волі: пошук житла, роботи, навчання, медичної та матеріальної допомоги. Адже, люди перебуваючи у скрутному становищі, вдаються до незаконних дій, виправдовуючи їх неможливістю гідно існувати в умовах сучасного життя. Через це збільшується кількість осіб, які були засуджені до відбування покарання у виді позбавлення волі на тривалий термін. Становище особи, яка відбула покарання, є досить важким, тому що за час позбавлення волі вона повсякденно дотримувалась суворих правил тюремного розпорядку, об’єктивно втрачала здатність до самостійності, відвикала від необхідності піклуватися про себе. У результаті така особа виявляється не завжди психологічно, матеріально готовою до життя на волі. Окрім внутрішніх психологічних факторів адаптації, засудженим перешкоджає байдуже суспільство, а в деяких випадках – і відверте неприйняття рідних та близьких.

Робоча зустріч (02)

Тому, наскільки успішним буде вирішення проблем, з якими стикається ця категорія громадян, залежить успішність інтеграції звільненого в суспільстві, а врешті – решт і зменшення ризику вчинення ним нового злочину. Саме тому й необхідна постійна увага та співпраця з боку органів місцевого самоврядування в проведенні заходів для забезпечення найефективнішої адаптації звільнених з місць позбавлення волі у суспільстві.

Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими»

7 лютого 2019 року, з ініціативи голови громадської організації «Спілка матерів військовослужбовців» Надії Рубан відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» на якому були присутні батьки та дружини загиблих, зниклих безвісти та померлих Героїв Іваничівщини, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, голови райдержадміністрації, голови ОТГ, помічник Народного депутата України Ігор П’ятоха, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, головний лікар КНП ЦПМСД Роман Киця, головний лікар ЦРЛ Алла Баранчук та волонтери.

Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» (02)

На заході були обговорені ряд важливих питань соціального захисту родин загиблих, померлих та зниклих безвісті учасників АТО. Також піднімалися питання санаторно-курортного лікування, встановлення флагштоків біля могил загиблих, встановлення плакатів з фотографіями загиблих в церквах Іваничівщини та багато іншого. У неформальній обстановці кожен із присутніх говорив про наболіле, про найважливіше. Кожен був почутий. Бо, власне, для цього і була організована ця зустріч, щоб підтримати, допомогти, порадити.

Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» (01)

Посадовці наголосили, що у 2019 році буде продовжена робота над наданням сім’ям загиблих як моральної, так і фінансової допомоги, що обговорені проблеми будуть підніматися перед  депутатським корпусом районної, сільських та селищної рад, на рівні області, на робочих зустрічах із народним депутатом.

Працював мобільний консультаційний пункт

    29 січня 2019 року в селі Грибовиця працював мобільний консультаційний пункт у складі заступника начальника відділу надання соціальних послуг Іваничівської філії Волинського обласного центру зайнятості Алли Мадяр, начальника Іваничівського бюро правової допомоги  Надії Адамович та директора  Іваничівського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  Віталія  Марчука.

    З головою Грибовицької сільської ради Павлом Степанцем обговорили безліч питань, зокрема, щодо потреби у залученні безробітних для проведення громадських робіт. Участь осіб у таких роботах підвищує мотивацію до праці, підтримує матеріально та мінімізує утриманські настрої.

Працював мобільний консультаційний пункт (01)

Надали інформацію про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі, а саме впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу, відеоспівбесід з роботодавцями; створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з центром зайнятості на відстані. Про  змін в законодавстві, актуальні питання запобіганню домашнього насильства та доступу до правової допомоги осіб, що постраждали від домашнього насильства.

Про сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, патронатні сім’ї та популяризації створення дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.

Працював мобільний консультаційний пункт (02)

У ЗОШ І-ІІ ст.с.Грибовиця з учнями 9 класу було проведено семінар на тему: «Булінг в підлітковому віці».

Звернення голови районної ради

Шановні жителі Іваничівщини!

У ці дні ми згадуємо юних хлопців – справжніх Героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави.

Бій під Крутами – це символ патріотизму, відданості і любові до України.

101 рік тому 29 січня юні добровольці сміливо стали на захист

 української державності. Бій тривав 5 годин між 4-тисячною

більшовицькою армією та загоном із київських курсантів

і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував

близько чотирьох сотень вояків, які захищали підступи до Києва.

Сьогодні історія повторюється.

На сході України – війна, яка забирає життя патріотів, таких же юних хлопців,

як і тих, які в 1918 році боролися заради перемоги, боролися за майбутнє нашої країни.

 Це –  подвиги в ім'я нашої свободи і права українців жити у власній країні.

Тож будьмо гідними величного прикладу наших героїчних попередників та сучасників!

Нехай завжди живе у вдячній пам’яті народу жертовний подвиг оборонців рідної землі!

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою, голова районної ради                                              Андрій Бадзюнь

Звернення голови районної ради (01)
Засідання 34ї позачергової сесії районної ради

23 січня 2019 року відбулося засідання 34ї позачергової сесії районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (01)

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 19 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, працівники установ та організацій, представники засобів масової інформації

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (02)

На порядок денний були винесені такі питання:

-  Про затвердження порядку денного  засідання тридцять четвертої (позачергової) сесії  районної   ради  сьомого скликання.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (12)

 - Про внесення змін до районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та соціального захисту населення на 2019 рік.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (04)

- Про безоплатну передачу майна  із спільної власності територіальних громад сіл та селища Іваничівського району у комунальну власність Павлівської сільської ради  (відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Старий Порицьк) .

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (05)

- Про передачу цілісних майнових комплексів шкіл, що розташовані на території  Павлівської сільської ради, зі спільної власності територіальних громад сіл і селища Іваничівського району у комунальну  власність Павлівської  сільської  ради.

 - Про передачу цілісних майнових комплексів шкіл, що розташовані на території Поромівської сільської ради, зі спільної власності територіальних громад сіл і селища Іваничівського району у комунальну власність Поромівської сільської ради.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (07)

- Про передачу   майна та залишків власних надходжень клубних закладів  сіл,  які знаходяться на балансі відділу культури  райдержадміністрації у власність Павлівської  та Поромівської сільських рад. 

- Про передачу майна бібліотек-філій, які знаходяться на балансі відділу культури райдержадміністрації у власність Павлівської та Поромівської  сільських рад.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (08)

- Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської  районної ради.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (09)
 • Різне.

Також, у зв’язку з тим, що на попередній сесії більшістю голосів депутатів районної ради, голові РДА Лілії Кревській була висловлена недовіра, депутат від фракції ВО «Батьківщина» Юрій Мазурок запропонував внести зміни до регламенту, а саме: участь у робочій Президії на сесійному засіданні голова райдержадміністрації бере лише з дозволу депутатського корпусу.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (03)

Відтак, більшість депутатів районної ради проголосували проти того, аби голова РДА Лілія Кревська була членом Президії на засіданні сесії.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (11)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»),  Валерій Гурський (фракція ВО «Свобода»), Микола Холмецький (БПП «Солідарність»), Петро Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»),  Андрій Савицький (фракція УКРОП), Микола Мельник (фракція ВО «Батьківщина»), Юрій Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»).

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (10)

 З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня цього року Україна відзначає 100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (01)

22 січня 2019 року працівники районнох ради взяли участь в акції «Ланцюг Єдності». Учасники заходу взявшись за руки створили «живий ланцюг» на знак єдності та незламності нашого народу.

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (02)

Настоятель Святопокровського храму митрофорний протоієрей отець Андрій відслужив молебен за соборність та мир на Україні.

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (03)

Поклавши квіти до пам’ятних знаків борцям за свободу і незалежність України, присутні на заході вирушили до РД «Просвіта», де відбувся тематичний захід з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки «Єднаймося ж, брати мої». 

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (04)

На урочистому зібранні присутнім було продемонстровано відеоматеріали - екскурс до історичних подій проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що стало втіленням мрії на етнічне та територіальне об’єднання України, а також дало надію на побудову нового спільного майбутнього та утвердження ідеалів свободи.

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (05)

Продовженням урочистого заходу став зворушливий патріотичний концерт за участі творчих колективів та учасників художньої самодіяльності району.

 

100 річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. (06)

 

 

Окроплення хрещенською водою

Вже хорошою традицією стало щорічне окроплення хрещенською водою працівників установ, підприємств та організацій нашого селища. 

Окроплення хрещенською водою (01)

Сьогодні 21 січня 2019 року в районну раду з цією почесною місією завітав Митрофорний протоієрей Свято-Покровського храму отець Василь Мельничук з церковним хором. 

Окроплення хрещенською водою (02)

Отець Василь окропив цілющою водою керівництво району та всіх працівників районної ради і побажав, щоб Свята Йорданська вода принесла всім здоров’я, наснагу до роботи та дарувала мир на нашій землі.

 

А що третій празник - Святе Водохреща!

19 січня християни відзначають Водохреща, або Богоявлення Господнє. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.

А що третій празник - Святе Водохреща! (06)

В Іваничах, вже традиційно відбулося освячення води на озері «Татарка», яке організували районна та селищна ради.

А що третій празник - Святе Водохреща! (03)

Після виступів голови Іваничівської райради Андрія Бадзюня та настоятеля Свято-Покровського храму селища Іваничі отця Андрія Мельничука та звершення чину освячення води всі бажаючі мали нагоду зануритися в ополонку.

А що третій празник - Святе Водохреща! (01)
А що третій празник - Святе Водохреща! (02)
А що третій празник - Святе Водохреща! (08)
А що третій празник - Святе Водохреща! (04)
А що третій празник - Святе Водохреща! (09)

Святковий настрій, колядки та щедрівки дарували присутнім працівники РД "Просвіта".

А що третій празник - Святе Водохреща! (07)
А що третій празник - Святе Водохреща! (05)

Під час масової купелі за громадським порядком слідкували швидка медична допомога, поліція і чергували рятувальники.

 

А що третій празник - Святе Водохреща!

А що третій празник - Святе Водохреща! (01)
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather