Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Свято Першого дзвінка

1 вересня в кожній школі стартує новий навчальний рік. Традиційно урочисто й піднесено цього дня відбулася святкова лінійка, присвячена святу Першого шкільного дзвоника, у НВК «ЗОШ I-III ступенів №1-гімназія» смт. Іваничі.

Свято Першого дзвінка (01)

На святі Першого дзвоника були присутні заступник голови Іваничівської  районної ради Юрій Мазурок та  заступник селищного голови Віктор Березюк.

Під час урочистостей Юрій Олександрович зазначив, що депутати районної ради завжди підтримують заклади освіти, зокрема, цього року  з районного бюджету були виділені кошти на придбання спортінвентаря  в НВК «ЗОШ I-III ступенів №1-гімназія» смт. Іваничі.  Від імені голови районної ради та всього депутатського корпусу він привітав присутніх зі святом та побажав в новому навчальному році учням приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Свято Першого дзвінка (02)

  Свято першого дзвоника сповістило про початок нового навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії. Щасливої дороги тобі, новий навчальний рік!Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather